شرکت مهندسی اکت در سال ۱۳۷۷ با هدف طراحی و ساخت تجهیزات پیشرفته قلبی پایه گذاری گردید و به عنوان اولین محصولات تردمیل پزشکی CARDIO VIEW ERGO را روانه بازار نمود. واحد R&D این شرکت که یکی از قویترین و کاملترین گروهها در نوع خود می باشد توانست به فاصله یکسال بعد دستگاه هولتر ریتم مدل
CARDIO RHYTHM و بازتوانی قلبی مدل CARDIO CARE را به بازار ارائه نماید در ادامه این روند به منظور کامل نمودن سبد محصولات به فاصله اندکی دستگاه هولتر فشار خون مدل CARDIO PRO طراحی و پس از انجام تستهای کیفی به تولید انبوه رسید.

از سال ۱۳۹۵ این شرکت نسل جدیدی از محصولات قلبی را در برنامه کاری واحدهای طراحی و تولید قرار داده از جمله تردمیل بسیار پیشرفته مدل OBAMA که به تولید انبوه رسیده و دارای تواناییهای منحصر به فردی می باشد.
پنج محصول دیگر نیز مراحل نهایی طراحی با QC را میگذرانند که طی سالهای آتی به تولید انبوه خواهند رسید بیش از ۱۴۵۰ دستگاه از تجهیزات تولیدی این شرکت در مراکز مختلف نصب و راه اندازی گردیده و در حال بهره برداری است.

درخواست خدمات

درخواست پیش فاکتور

گالری نصب

نظرسنجی

محصولات ما

تنها تردمیل با موتور 2,2 کیلو وات که قابلیت انجام تست برای بیمار 180 کیلوگرم را مهیا می کند. الویتور بسیار قوی از کمپانی Linak دانمارک و فریم مستحکم که از لرزش و لغزش تردمیل جلوگیری می کند. قابلیت انتخاب سه رنگ و سه مدل دستگیره مختلف برای تردمیل
قابلیت کنترل اتوماتیک جهت اتصال چست الکترودها
قابلیت استفاده از 17 پروتکل موجود در حافظه دستگاه و نیز طراحی 30 پروتکل دلخواه از جمله : Brouce , Modified Brouce , …
قابلیت نمایش نمودا ST:ST Histogram برای کلیه 12 کانال

TOP